АТ Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект».

Колектив Харківського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Енергопроект» пишається своєю більш ніж вісімдесятирічної історією проектної діяльності в галузі енергетики.

Традиції та досвід проектування багатьох поколінь фахівців Харківського інституту «Енергопроект» втілені в проектах 88 теплових та 8 атомних станцій загальною встановленою потужністю 52 млн. кВт.

Ми зберігаємо і примножуємо ці традиції та досягнення.

Робота з нами

Харківський інститут «Енергопроект» - це гарантія якості, надійності, ефективності і професіоналізму. Працюйте з нами і Ви в цьому переконаєтесь.

Інститут сьогодні

Сьогодні інститут розробляє проекти будівництва нових станцій і об'єктів теплової та атомної енергетики в Україні та країнах ближнього і далекого зарубіжжя і впевнено розширює масштаби своєї діяльності.

Запобігання проявам корупції

Корупція є основною загрозою соціально-економічному розвитку суспільства. Вона не лише основна причина бідності країни, але і перешкода для її подолання. Корупція може загрожувати існуванню нації, оскільки корупційні дії та їх наслідки можуть позначитися на житті наступних поколінь.